אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך נדע למי לפנות לניהול עמוד הפייסבוק שלנו?

פלטפורמת הפירסום של פייסבוק הפכה לאחד מאפיקי הפרסום ההכרחיים ביותר עבור כל עסק או חברה. עמוד פייסבוק עסקי הוא כלי חיוני לשיווק העסק, ליצירת תדמית חיובית וכמובן לקידום עתידי. כדי שיגשים את מטרותיו יש לנהלו בצורה ממוקדת, מקצועית ויעילה, ולשם כך יש לפנות לבעל מקצוע המתמחה בניהול עמוד פייסבוק.

ניהול עמוד פייסבוק- האם ניתן לעשות זאת לבד?

האמת היא שניתן בהחלט לנהל בכוחות עצמכם את הדף העסקי שלכם בפייסבוק, אך יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים חשובים:

פייסבוק היא פלטפורמה דינמית– הפרסום הממומן בפייסבוק מתעדכן ומשתנה על בסיס יומי. בכל יום נוספים לפלטפורמה פיצ'רים חדשים, שינויים, יכולות טרגוט ועוד. כדי לעמוד ברף המטורף הזה, יש לחיות את הקידום בפייסבוק ולהתעדכן מדי יום.
זמן רב– הפרסום בפייסבוק ובניית קמפיין מוצלח, דורש זמן רב ומשאבים. על מנת לבנות קמפיין שיניב תוצאות, יש להתאים תוכן שיווקי מניע לפעולה, לפלח קהל יעד רלוונטי ולעדכן את הגדרות הקמפיין באופן קבוע.
ידע נרחב– כדי לנהל קמפיין בצורה מקצועית שתניב לידים (=פניות מלקוחות רלוונטיים) יש להיות בקיאים במערכת הפרסום של פייסבוק. זה מקצוע לכל דבר. הידע המקצועי של החברה או הפרילנסר שתעסיקו בניהול עמוד פייסבוק, יקבע בסופו של דבר את רמת הביצוע של הדף והקמפיינים שלכם.

פרילנסר או חברה לניהול דף פייסבוק?
אז כעת, שברור לכל שיש צורך בגורם מקצועי לניהול דף הפייסבוק, נשאלת השאלה המתבקשת- האם כדי לשכור את שירותיו של פרילנסר או אולי של חברה המנהלת דפי פייסבוק?

על מנת לענות על שאלה זו, יש לבחון כל גוף מקצועי בפני עצמו.
היתרונות של פרילנסר בניהול דף פייסבוק הוא בכך שהוא בדרך כלל יעניק לכם יחס אישי ו"בוטיקי" ויוכל להתעדכן בנעשה בעמוד שלכם לעיתים קרובות. חברה לניהול דף פייסבוק עם מגוון רחב של לקוחות לעומת זאת, לא תמיד תוכל להעניק לכם את היחס האישי שנצרך בניהול דף פייסבוק.

בניהול דף פייסבוק באמצעות העסקת פרילנסר יכול להיות גם חסרון מקצועי, הנובע בעיקר מחוסר מעורבות של בעלי מקצוע נוספים, ומכיוון שהפרילנסר מוגבל לאפיק חשיבה אחד (ואין דעות מקצועיות נוספות המלוות את התהליך).
עם זאת, יש לבדוק כל חברה או פרילנסר לגופם, ולהעזר בהמלצות מלקוחות בתחומים הקרובים לתחום שלכם כדי לגבש החלטה נכונה.

פרילנסר או חברה לניהול דף פייסבוק?
ניהול עמוד פייסבוק מקצועי דורש ידע וניסיון, הבנה מעמיקה של עולם הרשתות החברתיות, זאת לצד שימוש בשפה נכונה וקרייאטיב מניע לפעולה.

לפני שתבחרו חברה או פרילנסר לניהול עמוד פייסבוק, בדקו האם הם יכולים להעניק לכם את היתרונות הבאים:

העלאת פוסטים מגוונים– בדקו את תיק העבודות של מומחה לניהול פייסבוק, ובררו האם העלו פוסטים מעניינים ומגוונים. עמודים חיים הם כאלו המקפידים על פרסום שוטף של פוסטים מעניינים לקהל היעד.
הגדלת קהל האוהדים– במטרה ליצור קהל לקוחות פוטנציאליים, יש לבחור בחברה או פרילנסר שיתרמו להגדלת מספר המתעניינים והעוקבים אחר העמוד. תוכלו לבדוק זאת בעמודים המנוהלים על ידם.
הגדלת הויראליות של הדף– האם מומחה לניהול דף הפייסבוק יוצר דף פעיל מעניין ואינטרקטיבי? תוכן משעמם ולא רלוונטי יקטין את הויראליות של הדף, זאת לעומת תוכן עדכני ומעניין שיקפיץ את הויראליות שלו לגבהים חדשים
מענה לתגובות בעמוד– בדקו האם מומחה הפייסבוק שבחרתם מספק מענה מקצועי לתגובות העולות בעמוד. אין צורך במענה של 24/7, אך יש לוודא שנוצרת תקשורת נכונה ושוטפת עם הלקוחות
הצלחת קמפיינים ממומנים- במסגרת ניהול עמוד פייסבוק, חייב כל עמוד להעלות קמפיין ממומן מדי פעם. שאלו את מומחה הפייסבוק שאתם מעוניינים להעזר בשירותיו, על הצלחת קמפיינים שהקים, ובררו האם הם תרמו לחיזוק והעצמת המותג.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן