אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמוד עסקי בפייסבוק

מה היתרונות של ניהול עמוד פייסבוק עסקי, למה זה כדאי, ואיך הפייסבוק יכול להלהיב אותך בכל פעם מחדש לניהול עסק מקצועי ולמנוע שחיקה?

חשיבות פתיחה וניהול נכון של עמוד עסקי בפייסבוק

כל אחד יכול פתוח עמוד עסקי בפייסבוק בלחיצת כפתור, אבל מעט מאוד יודעים לעשות את זה נכון באמת. הדרך למימוש מלוא פוטנציאל הפרסום העסקי בפייסבוק מתחילה מניהול מקצועי כבר בשלב הראשון של הפתיחה: עיצוב נכון של הדף, אפיונו כדף מכירות או דף שירות אישי או כבית עסק, עיצוב הדף וכמובן בניהול יומי נכון: תפעול תגובות נכונות לגולשים, העלאת פוסטים ופרסומים וויראליים, פעילויות מפתיעות וספונטניות בתגובה לאירועים שונים במציאות וגם פעילות אסטרטגית שנתית קבועה מראש.

שמור על הלקוחות שלך קרובים

היתרון הגדול של ניהול עמוד עסקי בפייסבוק הוא קודם כל היכולת לשמור על קשר רצוף עם הלקוחות הקבועים שלך ללא צורך בדיוור, קשר חי, ספונטני ובעלות מינימאלית ביותר. להשיג לקוחות חדשים זה תהליך מורכב, ארוך ויקר. שמירה על לקוחות קיימים מצריכה מעט מאוד מאמץ אך שומרת על בייס יציב של לקוחות בעסק, ומונעת מהם זליגה למתחרים רק בגלל ששכחו את שירותך או את שכחו את החוויה הטובה שחוו כשבחרו בבית העסק שלך בהזמנות הקודמות.

פגוש לקוחות חדשים בהפצה וויראלית

פרסום וויראלי הוא כמובן פרסום שעובר מאחד לשני מבלי שבית העסק ישלם עליו. פרסום שהלקוחות אוהבים ורוצים לראות ולהפיץ אותו. איך אפשר לייצר פרסום שכזה? באמצעות עמוד עסקי בפייסבוק אפשר לייצר פרסומות מעניינות שיצחיקו את קהל לקוחותינו או יגרו אותם ויצרו אצלם עניין משמעותי. כך לדוגמא, בית קפה יכול לפרסם את עצמו וויראלית על ידי סרטון הכנה של קינוח חלומי מוגזם שיגרום לכולם לשתף ולהזמין אחד את השני בפייסבוק לצפות בסרטון. לא רק שפוסט מסוג שכזה יביא הרבה מאוד שיתופים ופעילות לדף העסקי אלא גם יזרים בפועל הרבה מאוד לקוחות חדשים לבית הקפה.

הפגן יצירתיות ובנה מותג

מחפש את מה שיעורר את הרוח החיה שבתוכך? את החיבור העמוק וההתלהבות שלך מהעסק? ניהול עמוד עסקי בפייסבוק יעשה את העבודה. בניית מותג בפייסבוק יחייב את העסק שלך להיות יצירתי וססגוני מול הלקוחות, ושיטתי ומסודר מאוד מאחורי הקלעים. זה מחייב אותך ליצירתיות ולעקביות, ויעורר בך את כל מה שאתה אוהב בעסק שלך באמת.

קדם את האתר שלך בגוגל דרך הפייסבוק

כידוע, כיום, קידום בגוגל אינו רק באמצעות מאמרים בלבד. הגדלת המותג בפייסבוק יזרים לקוחות רבים ממעגלי לקוחות חדשים ולא מוכרים לתוך האתר. הגידול בתנועה טבעית לאתר יגרום לגוגל לייחס לאתר אמינות גבוהה יותר והאתר צפוי לזנק במילות החיפוש התחרותיות.

לפרטים ומידע נוסף,  צרו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר לשירותי פרסום יצירתיים ומקצועיים!

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן