אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מומחה פייסבוק

כל אחד יודע איך לפתוח חשבון בפייסבוק ולהעלות פוסטים לפרופיל האישי, אבל לקדם את העסק שלכם דרך הפלטפורמה הגאונית הזו, זה כבר סיפור אחר. אחת השאלות המעניינות ביותר בתחום הפרסום בדיגיטל, היא כיצד הפך הפייסבוק ממדיה חברתית לכלי שיווק לעסקים. מבין כלל התשובות לשאלה זו, יש שתיים בעלי חשיבות עבורכם, כבעלי עסק או נותני שירות: החשיפה הגדולה והעלויות הנמוכות. איך תוכלו למקסם את שני היתרונות הללו לצרכי קידום העסק? בעזרת מומחה לפייסבוק.

אי אפשר לבד?

פייסבוק זו פלטפורמה קלה להבנה וההוכחה הכי טובה לכך היא טווח הגילאים הרחב של המשתמשים, בניגוד לפלטפורמות חברתיות אחרות בעלות נטייה מובהקת לחתך גיל מסוים. אז נכון, אתם יכולים לפתוח פרופיל אישי בכוחות עצמכם וגם ללמוד על ניהול דף עסקי, אבל רק מומחה לפייסבוק בעל ניסיון, ידע כיצד לבנות עבורכם אסטרטגיה שיווקית מסודרת בהתאמה אישית, תוך ניצול שלל הכלים שפייסבוק מעמידה לרשותכם.

מומחה פייסבוק מקצועי- כל היתרונות

המטרה הראשונית של פרסום בפייסבוק היא להגדיל הכנסות. איך עושים זאת? יש מספר כלים ומומחה לפייסבוק ידע מהיכן להתחיל ואיך לנתב את התכנית השיווקית לכיוון אפקטיבי ומניב תוצאות. לשם כך הוא יכול לעבור על הפרופיל האישי שלכם ולראות כיצד הוא יכול לשרת את העסק, להקים דף עסקי, לבדוק היתכנות לפתיחת קבוצה בנושא רלבנטי, ליצור מיתוג ושפה וויזואלית באמצעות גרפיקה מקצועית ולכתוב עבורכם פוסטים בנושאים שונים.

בנוסף, מומחה לפייסבוק ינחה אתכם כיצד לבנות סטורי ואיך להכין מראש חבילות פוסטים מתוזמנים, כדי שלא תצטרכו להתעסק עם כתיבה כל יום מחדש. הוא ינטר את התגובות באתר ואת מספר הכניסות ויבחן את שיטות הקידום השונות, אורגני וקידום ממומן, על פי צרכי העסק והתקציב.

נקודה אחרונה לפני שנסיים היא לגבי משך העסקה של מומחה לפייסבוק. יש אנשים שצריכים רק את ההנעה הראשונית ובניית תכנית פעולה ולאחר מכן הם יכולים להמשיך לשווק בפייסבוק בכוחות עצמם. במקרה כזה, כדאי לברר לגבי שירות לתקופה מוגדרת והאם המחיר כולל גם הדרכה וטיפים לתפעול עצמי. לעומת זאת, יש אנשים שיזדקקו לא רק להקמה של דף עסקי והנחיה, אלא גם ניהול השיווק בפייסבוק על כל המשתמע מכך, בשל סיבות שונות והנפוצה ביניהן היא פשוט חוסר זמן.

העסקת מומחה לפייסבוק משחררת אתכם מהצורך לכתוב, לעקוב, לנתח ולפרסם ומשאירה לכם זמן פנוי לניהול המשימות הרבות הכרוכות בניהול עסק.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן