הפקת סרטוני אנימציה לעסק- למה זה כ"כ חשוב?

הפקת סרטוני אנימציה לעסק היא כלי שיווקי עוצמתי, שבו השמיים הם הגבול. בכל הקשור ליצירתיות והעברה משכנעת של מסרים בצורה קלילה ומושכת, סרטוני אנימציה מספקים מענה מושלם. סרטון אנימציה הוא פלטפורמה בלתי מוגבלת המאפשרת הצגת חברות, עסקים, מוצרים ושירותים בצורה מרתקת, שלא דומה כלל לסרטוני ווידאו רגילים.

איך תוודאו שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ירכשו דווקא מה שאתם רוצים למכור? יש לתפוס את תשומת הלב של קהל היעד שלכם, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטוני אנימציה לעסקים.

להלן 4 יתרונות מרכזיים להפקת סרטון אנימציה לעסק על פני סרטון וידאו רגיל:

כל מסר מורכב הופך לפשוט וקליל

בהפקת סרטוני אנימציה לעסק, ניתן לספר כל סיפור, מורכב ככל שיהיה בצורה קלילה ויצירתית. גם אם מדובר במסר מורכב, אנימציה תוכל להעביר אותו בשפה פשוטה וקליטה היטב לאוזן ולעין.
סרטונים שיווקיים בתחומים כמו הייטק וכלכלה, מצריכים לעיתים קרובות המחשת מידע מורכב שלא תמיד יש לו ביטוי חזותי במציאות. במקרים כאלו, אנימציה מאפשרת ליצור מטפאורות חזותיות כדי להמחיש רעיונות מורכבים.
לאחר הצפיה בסרטון שלכם, רוב הסיכויים שהלקוח ישאל את עצמו איך הסתדר עד היום בלעדיכם, וימהר לבדוק כיצד ניתן לפנות אליכם כדי לרכוש את השירות או המוצר שאתם מציעים.

גמישות לאורך כל שלבי ההפקה

יתרון נוסף בבחירת סרטון אנימציה ביחס לסרטון וידאו רגיל, הוא הגמישות שהפלטפורמה מאפשרת ביחס לשינויים המתבצעים בשלבים מתקדמים של ההפקה.
גם אם תרצו במהלך הפקת הסרטון לערוך את התסריט או להוסיף סצנה קצרה באמצע הסרטון, בסרטון אנימציה התהליך פשוט וקל.

בסרטון וידאו, המשמעות היא לאסוף את כל השחקנים והצוות מחדש לטובת יום צילומים נוסף (ולעיתים יותר), בעוד בסרטוני אנימציה, המעצב יכול לברוא סצנות חדשות בקלות יחסית, ללא טרחה מיותרת של אנשי צוות ועלויות נוספות.

סרטון אנימציה תורם לדירוג גבוה יותר בגוגל

בדיוק כמו הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, גם גוגל מחבבת מאוד סרטוני אנימציה. אלו יכולים להיות סרטוני תדמית או סרטוני מוצר, סרטוני הסברה או סרטונים לימודיים. שימוש בסרטוני אנימציה באתר שלכם מגדיל את כמות המבקרים באתר ואת משך הזמן שהם נמצאים בו, וכך תורם לדירוג גבוה יותר בגוגל. ודירוג גבוה בגוגל, הופך את העסק שלכם לגלוי ונגיש יותר עבור הלקוחות.

 סרטון אנימציה הופך לויראלי במהירות

כבעלי עסק או נותני שירותים מסוגים שונים, וודאי תרצו להגדיל את טווח הלקוחות ולהגיע לצרכנים שונים בארץ ובחו"ל. באמצעות כפתורי השיתוף הזמינים בפייסבוק, באינסטגרם או ביוטיוב, תוכלו להפיץ את סרטון האנימציה המושך והקליל שיצרתם שלכם למיליוני משתמשים ברחבי העולם, וכך להפוך אותו לויראלי ולקחת את העסק שלכם למקומות שלא דמיינתם מעולם.

ספר לי מה דעתך..

קצת עלינו

אונדהאוס דיגיטל הינה חברת בוטיק
לשיווק דיגיטלי עם התמחות בכתיבת תוכן שיווקי.
מאחורינו עשרות אלפי פרויקטים מוצלחים, ולקוחות מרוצים
נשמח לעמוד לשירותכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי בפייסבוק

סרטון השבוע

בוא נדבר ..