אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיקסל פייסבוק- שימושים ויתרונות

אם יצא לכם לעבוד עם מערכת הפרסום של פייסבוק, קשה לנו להאמין שלא נתקלתם בפיקסל פייסבוק. פיקסל פייסבוק מהווה חלק אינטגרלי ממערך הפרסום בפלטפורמה, ולא ניתן לנהל קמפיינים בלעדיו. כאשר אנו מעוניינים להעביר את הגולשים לאתר חיצוני או לדף נחיתה, הפיקסל של פייסבוק עושה עבורנו עבודת מעקב ומסמן את הלקוחות הפוטנציאליים. במדריך הנוכחי נפרט את כל השימושים והיתרונות של הפיקסל, וכך למעשה נענה על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר. מוכנים? מתחילים.

מי אתה פיקסל פייסבוק?

הפיקסל של פייסבוק הוא למעשה מקטע קוד קצר אותו נדרש להטמיע באתר או בדף הנחיתה שיצרנו. הפיקסל של פייסבוק יוצר רצף מידע בין מערכת הפרסום הממומן בפייסבוק, לבין מה שמתרחש ברשת – באתר או בדף נחיתה חיצוני.

על מנת לאפשר לפייסבוק להבין מי נכנס אליכם לאתר, ולאפשר לכם לפרסם לאותו משתמש, יש להטמיע את קוד הפיקסל באתר.
הקוד למעשה מחבר בין האתר שלכם לפייסבוק, ומאפשר לפייסבוק לצבוע (כלומר לסמן) אנשים שמגיעים אליכם לאתר. בשלב מאוחר יותר, תוכלו להשתמש בצביעה הזו כדי ליצור קבוצת אנשים אוהדים שהגיעו לאתר ולפרסם רק להם או לחילופין לא לפרסם להם. כל זה נקרא בשפה השיווקית המקצועית גם רימרקטינג, שהוא למעשה שיווק ללקוחות חוזרים.

 

יתרונות השימוש בפיקסל פייסבוק

ישנם מספר יתרונות לשימוש בנתונים שנאספו מפיקסל פייסבוק:

מעקב אחר המרות

הפיקסל של פייסבוק מאפשר לנו לעקוב אחרי האופן בו גולשים מקיימים אינטרקציה עם האתר שלנו לאחר צפיה במודעת הפרסום שלנו. כך למשל, נוכל לעקוב אחר גולשים הצופים במודעות שלנו בכל המכשירים שלהם ולבדוק האם הכניסות בוצעו מהמכשיר הנייד, והרכישות מהמחשב או אולי להפך. המידע החיוני הזה מאפשר לנו לחדד את אסטרטגית השיווק של המודעות שלנו.

יצירת קהלים דומים

בעזרת מערכת הפרסום המתקדמת של פייסבוק, ניתן להשתמש בנתוני המיקוד כדי לבנות קהילות דומות של אנשים שיש להם תחומי עניין משותפים לקהל שכבר מקיים אינטרקציה עם האתר, וכך לעזור להרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים של העסק.

מודעות אפקטיביות יותר

שימוש בפיקסל פייסבוק יכול בקלות להפוך את המודעה לאפקטיבית יותר, על ידי שיפור איכותן, ועל ידי שיפור מיקוד הגולשים שצופים בהן. באמצעות הפיקסל תוכלו להבטיח שהמודעות שלכם יראו על ידי אנשים שרוב הסיכויים שיבצעו את הפעולה הרצויה מבחינתכם.

 

כיצד להשתמש בפיקסל פייסבוק?

ניתן להשתמש במעקב של פיקסל פייסבוק כדי לעקוב מקרוב אחרי סוגים שונים של אירועים שהגולשים ביצעו באתר או בדף הנחיתה:

  • צפיה בתוכן באתר
  • חיפוש באתר- גולש השתמש בפונקצית החיפוש באתר
  • הוספה לעגלה או לרשימת המשאלות- גולש הגיע לאתר והוסיף מוצר לעגלה או לרשימת המשאלות
  • הוספת פרטי תשלום- גולש הגיע לאתר והזין פרטי תשלום
  • צ'ק אאוט- גולש הגיע לאתר והתחיל בתהליך רכישה
  • השלמת קניה- גולש השלים קניה באתר
  • טופס הרשמה- גולש השלים את ההרשמה באתר

ניתן להוסיף גם המרות מותאמות באופן אישי.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן