אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתיבת פוסטים לאינסטגרם

אינסטגרם הוא אחד ממנועי הצמיחה החזקים והמשמעותיים ביותר ברשת. עסקי צילום, בריאות, אופנה, יופי, תכשיטים, מזון ועוד שורת ענפים ארוכה יכולים לפרסם סטטוסים לאינסטגרם ולשווק את המוצרים או השירותים שלהם. כך, שאם אתם מוכרים מוצרים שמצטלמים היטב, זו הפלטפורמה עבורכם ורצוי מאוד שתהיו פעילים באינסטגרם.

איך מקימים חשבון אינסטגרם?

התחילו בהקמת חשבון אינסטגרם חדש דרך הסלולר.
הכנסו לחנות האפליקציות, חפשו את האפליקציה Instagram והפעילו אותה. עברו על כל שלבי ההתקנה לאט לאט, אשרו את מה שצריך ואל תשכחו שלבים חשובים בדרך.
בשלב הסופי, תוכלו לבחור את המזהה שלכם באינסטגרם- העדיפו שם קצר, קולע ונקי.

לאחר שכבר פתחתם חשבון אינסטגרם פרטי, יהיה עליכם להפוך אותו לחשבון עסקי.
כל שעליכם לעשות הוא להכנס לתפריט הראשי , ולגלול עד שתגיעו לכיתוב Switch to business. בחרו באפשרות זו, ואח"כ דפדפו עד שתגיעו לעמוד העסקי שלכם בפייסבוק ותחברו בין השניים.
כעת אתם מחזיקים בחשבון אינסטגרם עסקי, שהוא כלי חשוב ויקר ערך למפרסמים בימינו.

פרסום באינסטגרם
פרסום באינסטגרם

 

מהם הנושאים האפשריים לסטטוסים באינסטגרם?

בשונה מהרשת החברתית פייסבוק, באינסטגרם הערך הפרסומי המוסף הוא התמונות. לכן, לפני שנעלה תמונה או סטטוסים לאינסטגרם, נשקיע בעריכה, הוספת מיתוג או כל פעולה אחרת שתועיל לנו. מעבר לכך, יהיה עלינו לתאר את התמונה גם בצורה טקסטואלית, כמו למשל: מהי מהות המוצר, כמה הוא עולה וכמובן הנעה מתאימה לפעולה כדי להגביר את המעורבות בסטטוס. בעזרת שילוב נכון בין טקסטים לתמונות ניתן להגיע בצורה אופטימלית לקהל הלקוחות.

הנושאים שנפרסם בסטטוס יהיו תמיד נושאי הליבה של העסק שלנן. במידה ואנו מעצבי פנים, נצלם ונעלה דירות או משרדים שעיצבנו. מוכרי אופנה, יצלמו ויעלו פרטי לבוש נאים וכן הלאה. חשוב מאוד להתמקד בנושאים הקשורים לפעילות העסקית שלכם, ולהעלות תמונות מעניינות שיגרמו למעורבות.

 

כמה דרכים ליצור סטטוסים ויראליים במיוחד באינסטגרם

מאחר שאינסטגרם היא פלטפורמה ויזואלית, היא יכולה לתת הרגשה לחברות מסוימות שלא מתאים להן להשתמש בה כפלטפורמה פרסומית. עם זאת, כל מותג יכול ליצור רושם מעולה עבור הלקוחות שלו, ע"י פרסום באינסטגרם. הנה כמה דוגמאות ממותגים מובילים:

 

פרסום הלקוחות שלכם

זו לא קלישאה. באינסטגרם ניתן להראות באמת כיצד אנשים אמיתיים משתמשים במוצר שלכם. כך הצופים יוכלו לדמיין שהם עצמם משתמשים במוצר שלכם לצרכים האישיים שלהם. בטכניקה הזו, נעזרת למשל חברת H&M המוכרת כדי לפרסם את עצמה:

פרסום באינסטגרם
פרסום באינסטגרם

 

האשטגים מתאימים לקידום אירועים

שימוש בהאשטגים היא דרך נפלאה להשיג הרבה יותר מעורבות גולשים, ולהגיע לחשיפה גבוהה ברשת החיפוש של אינסטגרם. על ידי שימוש בהאשטג ייחודי עבור האירוע שלכם, תוכלו לאתר אותו בקלות ולעקוב אחרי כל מה שאנשים אומרים עליו.

זה מה שעשתה סופר פארם, עם ההאשטג #בייבילנד, וכך כל מי שביקר בתערוכת בייבילנד שנערכה בגני התערוכה בתל אביב בשנה שעברה:

פרסום באינסטגרם
פרסום באינסטגרם

 

מסרים עקביים ורצופים

אנשים רבים עוקבים אחרי עמודי אינסטגרם, כיוון שהם נותנים להם השראה ומוטיבציה לאורך זמן כדי להשיג יעדים. על ידי הצגת הוכחות חברתיות או ציטוטים מעוררי השראה, המופצים בעקביות, משתמשים יחזרו לדף האינסטגרם שלכם שוב ושוב, ויקראו את הסטטוסים המעניינים שלכם כדי לשאוב השראה.

קחו לדוגמא את הסטטוס של טוני רובינס, הקאוצ'ר המפורסם בעולם, שמיישם את העיקרון הזה הלכה למעשה, ומתבל את דף האינסטגרם שלו בציטוטים חכמים ובסרטונים מעצימים.
קהל העוקבים הענקי הוא ההוכחה שהשיטה הזו עובדת עבורו מצוין:

פרסום באינסטגרם
פרסום באינסטגרם

 

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן