אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפקת סרטוני אנימציה- היכן מתחילים ומה כלול בזה?

רק אם חייתם על אי בודד לא שמעתם על סרטוני אנימציה והצלחתם העולה בשנים האחרונות. יותר ויותר בעלי עסקים נוכחו ביעילות של שימוש בסרטוני אנימציה בכדי להעביר מסר בצורה האופטימלית. ללא ספק סרטון אנימציה לעסק הוא הכלי האולטימטיבי המאפשר לכם לחסוך זמן, לשווק את עצמכם באופן יעיל ואף לחסוך בעלויות. תהליך הפקת סרטון אנימציה לעסק הוא איכותי, מקצועי ומותאם לצרכים המיוחדים שלכם.

סרטוני אנימציה- כל הקסם

יצירת סרטון אנימציה לעסק מאפשרת לכם לספר את הסיפור האותנטי שלכם, לשקף את הצד האנושי שבעסק, ולהעביר רעיונות מורכבים ביותר בצורה קלה לעיכול. סרטוני האנימציה הם מדיום עשיר ומרתק, רבגוני, חסכוני, קל לניהול והכי חשוב- מעביר את המסר בבהירות ובקלות.

הוא צבעוני, מעניין, מרגש, הומוריסטי וכל הטוב הזה עובר בדקות ספורות. ואם עדיין לא השתכנעתם, הנה נתון קטן ומעניין- בממוצע, 60% מהאנשים נעזרים בסרטונים על מנת לקבל החלטה בנוגע לרכישה של מוצר/שירות .

לאלו מטרות תוכלו להשתמש בסרטוני האנימציה?

סרטוני אנימציה קצרים מאפשרים לכם להשיג אינסוף מטרות ויעדים שיווקיים. סרטון אנימציה  העסקי שלכם הוא כלי מדהים לשיתוף סיפורים וחוויות, ליצור חיבור לקהל שלכם והגדלת קהלי יעד וכמובן להנעה לפעולה.

תוכלו להשתמש בו למגוון תועלות: החל ממשיכת קהלים חדשים, הצגת מוצר או שירות, המחשת הערך שלכם באופן מדויק, שיפור ההמרות והמכירות, דירוג גבוה במנועי החיפוש ועוד המוני תועלות- השמיים הם הגבול

בשעה טובה הגעתם לרגע המרגש והחלטתם שאתם רוצים להפיק סרטון אנימציה לחברה שלכם או למוצר שאתם עומדים להשיק. אז רגע, מאיפה מתחילים? מה כלול בתהליך?

מה כלול בתהליך הפקת הסרטון?

פרטנו עבורכם מספר שלבים בתהליך היצירה של הסרטון. אנחנו מאמינים בשקיפות ושיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו ומבטיחים שתהיו שותפים מלאים לדרך!

בניית הקונספט- מי אתם ומה תרצו להציג?

בתחילת העבודה אנו מגדירים את מהות העסק והצרכים שלו. נעשה סיעור מוחות יחד ונחליט מה מטרת הסרטון, מי קהל היעד שלו. בהתאם לכך אנו בונים את המסרים ובוחרים את  הסגנון האנימטיבי המתאים ביותר עבור הלקוח.

כתיבת תסריט-מסר, מסר, מסר

חשוב מאוד להחליט על המסר המדויק אותו נרצה  להעביר לצופים. הסרטון שלנו צריך להיות קצר וקולע, סיפור פשוט וברור, כזה שישאיר את הצופים שלכם קשובים מתחילתו ועד סופו.

בשלב כתיבת התסריט נבנה יחד את הסיפור/התסריט שהוא למעשה רצף עלילתי השוזר בתוכו את כל הרעיונות אשר הועלו כקונספט. כתיבת התסריט תעשה כשיתוף פעולה בינינו לבין הלקוח, באופן המדייק את הרעיונות והקריאייטיב עם המסר אותו הלקוח מעוניין להעביר.

הכנת סטוריבורד ואנימטיק

הסטוריבורד הוא למעשה סקיצה ראשונית של סרטון האנימציה שלכם. האנימטיק הוא קובץ וידאו של המציג את ההתרחשויות והקצב של הסרטון, עם הסקיצות מהסטוריבורד.

עיצוב- יחי הדימיון!

השלב הכיפי והיצירתי בו אנו ממחישים את הדמיון והרעיונות לכדי סרטון צבעוני, מגוון ומעניין.

האנימציה קורמת עור וגידים

בוחרים אנימציה בסגנון המותאם לקונספט מתוך מגוון רב של אפשרויות. החל מאנימציית דמויות ועד אנימציה תלת ממדית. הכל אפשרי.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן