אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

10 סיבות לשימוש בסרטוני אנימציה ליצירת תדמית עסקית

להשקיע ביצירת סרטון אנימציה לעסק– כן או לא? אחרי שתקראו את המאמר הבא, לא תצטרכו להמשיך להתלבט.

סרטוני אנימציה לעסקים חוללו מהפך בתחום המיתוג והשיווק וזאת בשל יתרונותיהם הרבים. עבור אלו שעדיין מתלבטים בנושא, ריכזנו במאמר אחד את 10 הסיבות לבחור בסרטון תדמית באנימציה.

תוכן ויזואלי מעורר תשומת לב

כולנו מוצפים בתוכן מכל כיוון ולפעמים זה כבר יותר מדי. לא תמיד יש לנו את הזמן או הסבלנות לקרוא מלל ארוך ולכן, כשמופיע סרטון אנימציה קצר בתוצאות החיפוש, די ברור על מה נלחץ. סרטון אנימציה מושך את העין ומעורר תשומת לב מכיוון שהוא קצר ומפעיל מספר חושים בו זמנית. מי צריך יותר?

פונה לקהלי יעד שונים

לא צריך להעמיק בהתאמת התוכן לפי פילוח קהל היעד או ליצור תכנים שונים לכל חתך. שימוש בסרטוני אנימציה מאפשר לכם לפנות לקהלי יעד שונים ולעורר בהם עניין, ללא הגבלת גיל או מגדר.

מספר את הסיפור שלכם

לא משנה אם פתחתם מקום חדש או שאתם מנהלים עסק שעובר במשפחה כבר דורות. באמצעות סרטון אנימציה תוכלו לספר את הסיפור הייחודי שלכם, היכן הכל התחיל, מה היתרונות שלכם ואלו דברים מייחדים אתכם על פני המתחרים.

כלי להעברת מסרים בדרך קלילה ופשוטה

סרטון אנימציה מצליח להעביר מסרים בדרך קצרה ופשוטה להבנה. זה נכון גם לגבי מסרים קלילים וגם לגבי מסרים מורכבים או קשים לעיכול. רוצים לעורר מודעות לנושא מסוים? לספר על תהליכים בעסק? להכניס את הצופה לעולם שלכם? אין דרך טובה יותר לעשות זאת מלהלביש על המסר מוזיקה, צלילים, צבעים והנפשות וזאת מבלי לפגוע בחדות המסר.

משתלם מבחינת עלויות

בסרטון אנימציה לא תצטרכו לשלם עבור במאי, סט צילום, שחקנים, תלבושות ותפאורה ולכן הוא נחשב לכלי שיווק תדמיתי חסכוני ומשתלם.

קל לשיתוף ברשתות חברתיות

סרטון אנימציה לעסק הוא כלי שיווקי מדהים, מכיוון שבלחיצת כפתור אחת תוכלו לשתף אותו ברחבי המדיה וברשתות החברתיות וזאת ללא הוצאה כספית נוספת. אם יצרתם סרטון אנימציה מוצלח במיוחד, קיים סיכוי גבוה שהוא יהפוך לוויראלי והעסק שלכם יהפוך לשיחת היום.

מרחב יצירתי ללא הגבלות

בניגוד לתוכן כתוב, בסרטון אנימציה כמעט ואין הגבלות, וזה מאפשר תוכן יצירתי ומקורי שאין דומה לו. מרחב הבחירה הוא אינסופי מבחינת דמויות, צבעים, הנפשות, רקעים, מוזיקה ומסרים שניתן להעביר בצורה רצינית או בשילוב הומור – הבחירה בידיים שלכם.

מאפשר גמישות גם בהמשך – קל לערוך שינויים

בכל סרטון אנימציה קל לערוך שינויים, גם בשלב העריכה וגם לאחר שהסרטון עולה לאוויר. תוכלו לעשות בו שימוש חד פעמי כמו למשל בפתיחת עסק או השקת מוצר חדש וגם להשתמש בו כמוטיב מאפיין שיזוהה עם העסק שלכם.

משפר את הדירוג במנועי חיפוש

סרטון אנימציה מגדיל את מספר העוקבים ומאריך את משך הגלישה באתר. התוצאה היא שיפור הדירוג במנועי החיפוש, המכוונים כיום לתוכן איכותי שנוגע לקהלים גדולים יותר.

ולסיום, הסיבה העשירית היא שזה מה שהלקוחות שלכם מצפים לראות. רוצים לבנות תדמית של עסק מודרני, מצליח ומתקדם? אין דרך טובה יותר לעשות זאת מסרטוני אנימציה עם אונדהאוס דיגיטל.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן