אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיווק בפייסבוק – כך תגדילו את מספר העוקבים שלכם

דיברנו כבר רבות על כך שפייסבוק של 2020 היא אחת הפלטפורמות הדיגיטליות החשובות שיש לעסקים באשר הן. פייסבוק היא למעשה רשת המדיה החברתית הגדולה ביותר בעולם כאשר בשני כיסיה גם וואטסאפ ואינסטגרם, ועם מספר עצום כזה של משתמשים, אי אפשר להתווכח. לא בכדי כמעט כולם בפייסבוק מקטן ועד גדול: כמשתמשים, כספקים, כעסקים. הלקוחות שלכם שם וכן, גם המתחרים שלכם.

ועכשיו לשאלת ה(כמעט) מיליון דולר, אז איך עושים שיווק נכון בפייסבוק וכיצד מגדילים את העוקבים?

דף עסקי לעילא ולעילא בפייסבוק

דף עסקי בפייסבוק הוא הבסיס לכל מערך דיגיטלי וכלי שיווקי הכרחי עבור עסקים, כן, גם עסקים של אדם אחד. לפני הכל הוא מאפשר לכם נוכחות דיגיטלית מכובדת, להציע שירותים ומוצרים ולפרסם ולשווק את העסק. באמצעותו תוכלו ליצור קשר עם הלקוחות שלכם וכן, גם להגיע לקהלים חדשים.  השיווק בפייסבוק מאפשר לעסקים קטנים להגדיל מעגלי תפוצה ולקוחות ולמעשה לפרוץ את הגבולות הגיאוגרפיים הקיימים

עוקבים אחרינו?

העוקבים שלנו בפייסבוק, אלו שבחרו (וזה לא דבר של מה בכך) לעקוב אחר התכנים שלנו, הם בסיס מצוין להתחיל ולצמוח ממנו. ראשית, מדובר באנשים שהמוצר או השירות שלנו מעניינים אותם, הם לקוחות עכשוויים או עתידיים. שנית, הם אלו שמספקים לנו "תו תקן", המעיד על הלגיטימיות שלנו כעסק, הם יכולים לספק לנו המלצות בעמוד, להיות שגרירים שלנו במרחב הדיגיטלי ועוד ועוד.

בעבר, עסקים התמקדו בהגדלת מספר העוקבים כמטרה בפני עצמה על חשבון עקרונות עסקיים ותוכן איכותי, שימו לב: זו לא המטרה ויתרה מכך, מדובר בפעולות שיפגעו בכם משמעותית בטווח הארוך. למה? העוקבים שלכם הם נכס אמיתי במידה ומדובר בעוקבים אותנטיים שרוצים לצרוך את התוכן שלכם. כלומר, קהל יעד לכל דבר ועניין. אם הם לא כאלו, הם לא יגיבו לפוסטים, לא תיווצר מעורבות והחשיפה האורגנית של העמוד שלכם תלך ותרד בהדרגה, חבל.

אז מה כן עושים?

רכזנו עבורכם טיפים יעילים- כך תגדילו את מספר העוקבים :

תציצו רגע בפרופיל האישי, מה הוא אומר עליכם? עכשיו תציצו שוב ותחשבו כלקוח.

האם הוא מייצג אתכם גם כבעלי עסק? הוסיפו לפרופיל האישי קישורים לאתר שלכם, לעמוד העסקי ולאינסטגרם. תארו את העיסוק שלכם באופן קצר ומזמין.

תוכלו להשתמש בפרופיל האישי על מנת להעלות תוכן מעניין ורלבנטי שיתרום לקוראים שלכם ובהמשך יביא גם להעלאת העוקבים בעסקי.

תוכן כבר אמרנו? כולם מדברים על תוכן איכותי ולא בכדי.  פייסבוק אוהבים מאוד תוכן איכותי והוא תורם באופן עקבי לחשיפה טובה ולהעלאת מספר העוקבים.

כיצד? תוכן איכותי הוא קודם כל מעניין ומייצר תגובתית, מה שגורם לפוסטים שלכם להופיע בפיד שוב ושוב. כאשר אתם נותנים ערך אמיתי לקוראים שלכם, יותר ויותר אנשים ייחשפו לפוסטים ויבחרו לעקוב אחר הדף.

ישנן הרבה קבוצות שמאפשרות פרסום חופשי וישנן קבוצות ייעודיות שמאפשרות פרסום בימים מסוימים.

חשבו על קהל היעד שלכם, תחומי העניין שלו והיכן הוא נמצא. שתפו את הפוסטים במקומות הרלבנטיים באופן עקבי שנותן ערך. אם תתמידו, תגלו עם הזמן שנוספו לכם יותר ויותר עוקבים חדשים.

שימו לב לכבד את כללי הקבוצות, אל תספימו והיו מעורבים באופן פעיל בקבוצה.

תוכן טוב ופוסטים איכותיים מקבלים לרוב לייקים. יש לכם פוסט נהדר שזוכה להרבה אהבה? מעולה. נצלו את ההזדמנות והחשיפה להגדיל את מספר העוקבים-הזמינו את אלו שאינם עוקבים אחר העמוד לעשות זאת.

צרו קופי מעניין, הגדירו קהל רלבנטי וצאו לדרך בקמפיין פרסום לעסק להעלאת העוקבים. הפרסום הממומן בפייסבוק מאפשר לכם להגדיל באופן משמעותי את החשיפה ולהגיע לקהלים גדולים משמעותית הרבה מעבר למגבלות האורגניות. אם התוכן שלכם "מושך" מספיק, אם אתם מציעים מוצר או שירות מעניין, יותר ויותר אנשים יבחרו לעקוב אחריכם.

לסיכום

תוכן אותנטי ומעניין, שיטתיות ומעורבות של גולשים יביאו להעלאת מספר העוקבים ולחשיפה אורגנית איכותית. עמוד עסקי עם מספר רב של עוקבים ופוסטים בעלי ערך ימשיך לקבל חשיפה גבוהה ולהתקדם באופן עקבי.

מתלבטים? צריכים יד מקצועית מכוונת? אנחנו כאן לכל שאלה!

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן