אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידום ממומן בפייסבוק- 3 כללים ליצירת מודעות מנצחות

שמעו רעיון-נאמר ונציע לכם לשווק את העסק במערכת פרסום נגישה, ידידותית לשימוש עם מעל ל2 מיליארד משתמשים ברחבי הגלובוס וכל זה בתקציב נוח לכיס וידידותי לכל עסק, לא תיקחו? ואם נרים ונוסיף שבאמצעות המערכת הזו תוכלו להגיע לקהל היעד שלכם כמעט במדויק באמצעות פילוח גאוגרפי, הרגלי שימוש, תחומי עניין ועוד- לא תרוצו? בוודאי שכן.

ואם לא ניחשתם, אנחנו מן סתם מדברים על מערכת הפרסום של פייסבוק הרי היא אחת מפלטפורמות הפרסום הפופולאריות ביותר אצל מספר הולך וגדל של מפרסמים ובעלי עסקים בכל תחום שתוכלו לעלות על דעתכם. החל ממספרות כלבים, מאמני כושר, מסעדות, חברות ביטוח ועד לבנקים ועוד ועוד.

אכן, לעסקים בפייסבוק פנים רבות ומטרה משותפת: פרסום בפייסבוק על מנת למצוא בדיוק, אבל בדיוק את האנשים הנכונים למוצרים ולשירותים שלהם ואז לכבוש את ליבם בסערה באמצעות מודעות לא פחות ממעולות.

נשמע טוב לא? אז מה הבעיה?

ככל שהפלטפורמה יותר אטרקטיבית, כך כמות המפרסמים הולכת וגדלה והתוצאה? פיד עמוס לעייפה. תחרות הולכת וגוברת של המודעות שלנו עם מודעות של המתחרים שדוחקים אותנו למטה.

הפתרון פשוט: על מנת להצליח בקמפיינים שלנו, אנחנו חייבים ליצור מודעות מנצחות, מדויקות וכובשות. איך עושים זאת נכון-הכנו לכם כמה כללים ישימים ויעילים ליצירת מודעות מנצחות שישאירו אבק למתחרים:

מה הסוד של מודעות מנצחות?

בפייסבוק ישנן הרבה גישות לפרסום, אך כמה כללי זהב לא מסובכים, נסו, התמידו וההצלחה בדרך:

הכירו את קהל היעד שלכם ופנו אליו בחוכמה

הבסיס לכל מודעה מנצחת הוא כמובן קהל יעד שהמודעה רלוונטית עבורו, אם לא, מה הטעם? ומי מכיר את הלקוחות שלכם טוב מכם? לכל עסק יש את הקהל הייחודי לו המאופיין בצרכים שלו. ללקוחות שלכם יש מאפיינים דמוגרפיים, תחומי עניין, עיסוקים וקבוצות בהם הם נמצאים.  צרו פרופילים ללקוחות שלכם- האם יש לכם סוגים שונים של לקוחות? גברים או נשים? האם אתם מוכרים שירותים לעסקים אחרים או לאנשים פרטיים? חשבו על כך וצרו מודעות בהתאם לטרגוט שהגדרתם.

הכרת קהל היעד שלכם וטרגוט מדויק שלו יהפכו את המודעות שלכם לרלוונטיות ויספקו את הבסיס להצלחת הקמפיין. ומה בנוגע לתוכן? חשבו על הפרופילים שהגדרתם קודם ועל המודעות שתרצו להציג להם בהתאם לאפיון של הפרופיל: לכל פרופיל כזה יש את עולם התוכן הרלוונטי לו -כיצד תפנו אליהם? מה הבעיה "הבוערת" לה תציעו פתרון ?

הציעו הצעה שלא ניתן לסרב לה וצרו הנעה לפעולה

הפיד שלנו עמוס בהצעות לרכישת מוצרים ושירותים. כל מודעה היא הצעה לרכישה, לקריאה, לצפייה ועוד ועוד. עבור הלקוח העתידי שלכם, מדובר בהצעה אחת מתוך רבות (מאוד) אחרות ולכן היא צריכה להיות ייחודית, מעניינת, אך בו בעת גם תמציתית ועניינית. מאתגר? בהחלט.  חשוב שהמודעה שלכם תהיה ברורה ותכליתית, כך שקהל היעד יבין: מה אתם מציעים, על איזה צורך זה עונה ומדוע זה כדאי עבורו. כלומר, ההצעה שלכם צריכה לשכנע אותו לפעול לרכישה.

מה אנחנו מציעים? דברו על הפתרון ולא בהכרח על השירות, הציגו את התועלת באופן ברור. המטרה שלנו כמפרסמים היא למעשה להעלות את הצורך, לגרום ללקוח לרצות את המוצר או השירות, אפילו שלא חשבו על כך קודם

הוסיפו הנעה לפעולה-כולנו צריכים לפעמים הנעה לפעולה. מהי הנעה לפעולה? הסבר כיצד ניתן לרכוש את המוצר, מדוע כדאי לרכוש אותו עכשיו ועוד ועוד. זהו למעשה פוש קטן ואחרון שיוביל את הלקוח לעמוד הנחיתה שלנו, ליצירת קשר וכד'. הוספת הנעה לפעולה במודעות שלכם תסייע בהגדלת אחוזי ההקלקה על המודעה , תייצר עניין והמרות ובהמשך תפחית את העלות לליד.

ויז'ואל מושך וצבעים בולטים

אמרנו כבר שהפיד עמוס? בפייסבוק, ממש כמו באמצעים אחרים, העין האנושית "נתפסת" לתמונות מעניינות, עיצוב מקורי או צבעים חדים. טקסט חשוב מאוד, אך למעשה אחד הדברים הראשונים שיגרמו לנו להביט במודעה, היא כמובן התמונה. התמונה שלנו, ממש כמו ההצעה שלנו, צריכה לבלוט מבין שלל המודעות ולעורר עניין ורגש.  בחרו בתמונות מעניינות ורלוונטיות, גם תמונות שונות מייצרות עניין. השתמשו בצבעים בולטים המושכים את העין באופן שמתאים למותג שלכם.

לסיכום, פלטפורמת הפרסום בפייסבוק היא פלטפורמה ייחודית שאין דומה לה וכלי פרסומי כמעט בלעדי המאפשר לנו לפלח את קהל היעד שלנו במדויק, ללמוד ולהשתפר בתנועה בביצועי המודעות שלנו. לימדו את המערכת, היעזרו בטיפים ואל תשכחו לשתף אותנו!

יש לכם שאלות? אנחנו כאן עבורכם!

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן