22/05/2022

מי אנחנו? הכל על ״אודות״- העמוד הכי חשוב באתר שלכם

מי אנחנו? הכל על "אודות"-העמוד הכי חשוב באתר שלכם! ישנן הרבה דרכים לבנות את אתר החברה שלכם ואת התוכן שתכתבו בו. העיצוב משתנה, הקטגוריות והניסוח מגוונים, אבל על דבר אחד מרכזי כמעט שאין ויכוח. עמוד אודות הוא אחד העמודים החשובים והנצפים ביותר שלכם.

לא משנה כיצד תבחרו לקרוא לו: "אודותינו", "על החברה" וכד', מדובר על עמוד הליבה של העסק שלכם ושום אתר אינו שלם ללא עמוד כזה.  הסיבה לכך פשוטה, עמוד האודות שלכם מציג אתכם בפני הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם ומהווה את הפנים העסקיות שלכם ברשת. הצגה עצמית נכונה היא המקבילה של לחיצת יד והסבר עליכם, היא מייצרת פרסונליזציה, אמינות, קשר מול הלקוח, רצון להכיר ולרכוש מהעסק ועוד ועוד.

עמוד האודות שלכם- למה זה כל כך קשה?

די ברור שעמוד האודות שלנו חייב להיות כתוב לעילא ולעילא. כבעלי עסק, חשוב לנו שהגולש יתרשם מהתוכן ויתפוס את החברה כחברה איכותית, מקצועית וייחודית, כמובן. אנחנו רוצים לתת מידע, אך לא להעמיס, לתאר את עצמנו באופן מעט אישי, אך לא להיתפס כקטנים מדי-אכן מאתגר. תנו לנו לנחם אתכם-משיחות רבות שאנחנו מקיימים עם בעלי עסקים הפונים אלינו לכתיבת תוכן, מדובר בקושי שרבים מהעסקים מתמודדים אתו. קודם כל, לא פשוט לכתוב על עצמנו, לא קל למצוא את האיזון בין מידע רב מדי למידע חסר ובכלל איך מציגים את עצמנו נכונה, מה המבנה האידאלי לעמוד "אודות", כזה שיהיה בול בפוני?

כתיבה נכונה לעמוד "האודות"

מתארים את העסק שלכם/אתכם? עמוד ה"אודות" שלכם צריך להיות קצר, בין 300-400 מילים. חשוב שיהיה בהיר, ממוקד ומכוון מטרה ,מקצועי וכמובן מניע לפעולה.

כאשר אתם כותבים אותו, זכרו כי מדובר בעמוד חשוב המאופיין בביקורים רבים של גולשים, אך גם בזמן שהייה קצר. חשבו על עצמכם כגולשים וכלקוחות וספקו ללקוחות העתידיים שלכם מידע תמציתי אשר יאפשר להם להתרשם מכם ויצור אמינות , לצד טריגר לגלוש בעמודים נוספים באתר.

מכיוון שהגולשים שלכם מחפשים עליכם מידע, כתבו באופן ישיר וספרו להם על מהות האתר ובעליו. בין אם מדובר באדם פרטי המספר על עצמו, או חברה המציינת מתי נוסדה ואת התפתחותה בתחום.

מי אתם? תוכן מדויק לגולשים שלכם!

היו לרגע הלקוחות של עצמכם.

מדוע הייתם בוחרים בכם? כתבו בעמוד האודות שלכם את הייחודיות והערך המוסף שלכם. ציינו את החוזקות שלכם ואת היתרונות אשר אתם מציעים ללקוחות עתידיים. אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בהשכלה, ניסיון מקצועי , לקוחות ועוד.

הגדירו באופן ברור מה התועלת שאתם מספקים ללקוח

הגדרתם מי אתם ובמה אתם עוסקים? נהדר! חדדו לגולשים שלכם את התועלות שבעסק ובשירותים שאתם מציעים. ניתן להציג ערכים, יתרונות מקצועיים וגישה עסקית באופן שייצר עניין, סקרנות וכמובן יגדיל את זמן השהייה באתר.

בססו יחסי אמון

האמון הוא כלי תדמיתי, שיווקי ומכירתי מול הלקוחות. עמוד האודות הוא בעל משנה חשיבות בביסוס האמון מול הלקוח. לקוח שמאמין בכם יפנה, יצור קשר וכמובן גם ירכוש שירות או מוצר בהמשך. תוכן אמין ושקוף עליכם ופרסונליזציה, כמו הפרטים שלכם, ייצרו מקצועיות ואמינות, אשר יבססו את המוניטין שלכם.

הניעו לפעולה

שם המשחק הוא עידון. אם יצרתם עניין וסקרנות, עכשיו חשוב כי תדאגו לשלב קישורים מועילים אשר יובילו את הגולשים שלכם למידע חשוב ורלוונטי עבורם ועבורכם. צרו עבורם זמינות לאמצעים ליצירת קשר, לתצוגת יכולות ולהנעה לפעולה.  לא פחות חשוב להציג לקוחות קיימים, פרויקטים מעניינים ומידע שהוא ערך מוסף בתחום, אשר יספק הבנה בנוגע ליכולות ולכישורים שלכם.

נשארתם עם טעם לעוד? זקוקים ליד מקצועית מכוונת? בואו נשוחח!

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

יש ספקות?

אחרי שעבדנו עם אלפי לקוחות, ולך יצא לעבוד
עם כמה סוכנויות דיגיטל בודדות... הספק מובן.

אני מזמינה אותך לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן