אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כמה מומלץ לשלם על כתיבה שיווקית?

התוכן הוא המלך, זה הדיבור, כך אומרות הכותרות וכל סצנת הדיגיטל דנה בתוכן כאחד הגורמים החשובים ביותר בכל מנוע שיווקי. גם אתם בטח יודעים שבלי תוכן טוב, קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרי, להתקדם. מהעמוד העסקי שלכם בפייסבוק, דפי נחיתה והאתר הנהדר שלכם- כל כולם דורשים תוכן איכותי, מקצועי ומותאם ללקוחות שלכם. למה? כי כולנו מוצפים בתוכן, גם הלקוחות, רלבנטי יותר או פחות ואנחנו צורכים אותו בהמוני ערוצים דיגיטליים, מתחרים בזמן נתון בהרבה מאוד גורמים ולכן חייבים לייצר ערך עבור הגולשים שלנו, ולא, את הסוף אתם יודעים. אז כמה צריך לשלם על כל הטוב הזה, כמה מומלץ לשלם על כתיבה שיווקית איכותית? באנו לעשות קצת סדר במאמר הבא:

מה זו בעצם כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית אמתית היא כתיבה מקורית, יצירתית ומרגשת. אנחנו לא מדברים כאן על כתיבה גבוהה-גבוהה, הלקוחות שלכם לא מצפים לקרוא את ביאליק, אבל הם כן מצפים לקרוא אתכם. תוכן שיווקי מאפשר לכם לספר את הסיפור הייחודי שלכם, בדרך שלכם שאין שניה לה. ככל שתשקיעו ביצירת סיפור אותנטי וייחודי, כך יגדל הסיכוי שאף אחד לא יוכל להתחרות בבשורה הייחודית שלכם.

 

כתיבה שיווקית מניעה לפעולה

לא פשוט להניע את הגולשים שלכם לרכוש מוצר או שירות, או אפילו להזין פרטים, זה לא פשוט, אך זה בהחלט אפשרי. איך נעשה את זה? באמצעות כתיבה שיווקית המניעה לפעולה- היא יכולה להיות אישית, מצחיקה, או עצובה, לא משנה באיזה טעם תבחרו, העיקר שהוא ייחודי לכם. מה היא תעשה לגולשים שלכם? תעיר אותם, תנער ותגרום להם למקד את הקשב בכם. כתיבה שיווקית מדויקת לא רק תישא שבחים על המוצר, אלא גם תעורר עבורם צורך או רצון, שאולי אפילו לא היו מודעים לו עד לרגע זה.

 

אז למה לא לבד?

האם אתם יכולים לכתוב תוכן? בוודאי. האם כדאי ונכון לעשות זאת? פחות. ועוד שאלה קטנטונת, האם אתם פנויים לכך לאורך זמן? וגם אם הנהנתם ועניתם בחיוב לכל השאלות, נאמר ואתם כותבים תוכן מוצלח אשר מתבסס על הידע המקצועי שלכם, התוכן הזה עדיין צריך להתאים לערוץ הדיגיטלי. כלומר, אם מדובר בתוכן לאתר שלכם, חשוב שהוא יותאם לאלגוריתם של גוגל ולכלי מילות המפתח. אם אתם כותבים לעמוד הפייסבוק שלכם, חשוב שהתוכן יהיה קריא, קליל, קצר ומותאם לחוקי פייסבוק וכד'.

המסקנה ברורה, האופציה הטובה ביותר היא להיעזר בשירותי כתיבה שיווקית.

 

אז כמה מומלץ לשלם על כתיבה שיווקית?

לא פשוט לענות על השאלה הזו, מכיוון שתמחור של כתיבה שיווקית הוא הליך מורכב. לא רק שהוא מורכב, לא כל הערוצים נולדו שווים ואין דין כתיבת מאמר כדין כתיבת פוסט. מה כן נוכל לומר בביטחון? מחקר, השקעה, למידה, שיחות טלפון וראיונות שקודמים לכתיבת הפרויקט, כל אלו כרוכים בזמן ומחשבה ועל כן מתומחרים בהתאם.

תוכן אמתי, אותנטי שיוצר דף נחיתה מנצח, או פוסט סוחף- אנחנו כאן עבורכם

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% שאנחנו הכתובת המדויקת עבור הצרכים שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא כל התחייבות.
דילוג לתוכן