אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

6 טיפים מנצחים לשיווק בפייסבוק

פרסום בפייסבוק נחשב לאחת משיטות השיווק היעילות בעולם הדיגיטלי. הפייסבוק מאפשר לנצל את המידע הנאסף על-ידו באמצעות מיקוד קהל היעד בהתאם למאפייני גיל, מגורים, תחומי עניין וכדומה. נשמע טוב? אכן, אך רק בהנחה שתעשו זאת נכון. אחרת, תוכלו למצוא עצמכם במהרה פושטים ארנקכם. מעוניינים לדעת כיצד למשוך את תשומת לב הגולש ולהגביר את סיכויי ביצוע ההמרה? לפניכם ששה כללים לפריחת השקעתכם.

השתמשו בסרטוני וידאו

לאמצעים הויזואלי הכוח הגדול ביותר למשיכת תשומת לב הגולש, לרבות סרטוני וידאו – מנוע הויראליות הגדול ברשת. במילים אחרות, שימוש בסרטוני וידאו בפוסטים הממומנים שלכם יגביר את סיכויי ויראליות הפוסט. וידאו הוא תוכן אותו הגולש נוטה לזכור, מעודד אינטראקציה ומותאם למובייל. זאת ועוד, סרטון תדמית טוב עשוי להגביר את רמת האמון במוצר או בשירות שלכם.

יש לכם אתר או דף נחיתה? בצעו שיווק מחדש (ReMarkeing)

שמעתם פעם את המושג "משפך שיווק"? הכוונה היא לארבעת השלבים בדרך אל המכירה: היכרות, זכירה, צורך ורכישה. הרציונל הוא כי מכירת מוצר או שירות לאדם שמעולם לא שמע עליכם קשה הרבה יותר מאשר לאדם שכבר שמע עליכם. מכאן נובע כוחם הרב של סרטוני הוידאו והרימרקינג. הפייסבוק מאפשר להגדיר כקהל יעד גולשים אשר ביקרו בעבר באתר או בדף הנחיתה שלכם – לרבות רשימת תפוצה של מיילים או טלפונים. מכירה היא תוצאת תהליך הנע לאורך משפך השיווק, אז הנה לכם טיפ חסכוני ואפקטיבי בדרך אל השלב הבא.

הוסיפו פיקסל לאתר או לדף הנחיתה שלכם

תנאי הכרחי לביצוע רימרקטינג הוא הטמעת פיקסל באתר או בדף הנחיתה שלכם. הפיקסל הוא קוד המבצע איסוף נתונים באמצעות חיבור בין המבקרים בנכס הדיגיטלי שלכם לבין פרופיל הפייסבוק שלהם. שמעתם פעם את הביטוי "לצבוע" גולשים? זה בדיוק מה שעושה הפיקסל: מסמן את הגולשים, מאפיין אותם ולבסוף אף מאפשר לכם להגיע לפרופילים בעלי מאפיינים דומים ("Look Alike"). מדובר במידע יקר לאין ערוך המשפיע באופן ישיר על מדד ה-ROI (החזר ההשקעה) שלכם. ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק ללא פיקסל מוביל לפספוס הערך המוסף שלו ביחס לפלטפורמות פרסום דיגיטליות אחרות

שימו לב לשטח התמונה של המודעה

בהמשך לרציונל אודות כוחם של אמצעי המדיה הויזואליים, גודל התמונה עשוי אף הוא להשפיע על מדד ה-ROI שלכם. דמיינו מצב שלרשותכם פוסט מושך ומקורי, וכעת אתם מתלבטים האם להוסיף כפתור ישיר להתקשרות עמכם. האם כדאי לכם לעשות זאת? ברוב המקרים התשובה לכך היא שלילית: הוספת כפתור תקטין את שטח התמונה, הבולטות הויזואלית תקטן, וכתוצאה מכך יקטנו סיכויי משיכת תשומת לב הגולש. ההשלכות עשויות להיות משמעותיות ביותר בכל הקשור למדד ה-CTR (שיעור ההקלקות) שלכם: במקרים רבים ישנם הבדלים של יותר מכ-3%.

בצעו A/B Testing

באמצעות בדיקת גרסאות שונות של המודעה תוכלו למצוא את הגרסה האופטימלית, זו אשר לה פוטנציאל ההמרה וה-ROI הגבוהים ביותר. דמיינו סיטואציה לפיה אתם לקראת העלאת מודעה המורכבת מטקסט ותמונה. בהנחה שתעלו אותו הפוסט מבחינת טקסט, קהל יעד ותקציב, אך יחד עם זאת תשנו תמונה (או שתוסיפו כפתור לחיצה), ייתכן שתראו שינוי ברמת הביצועים. במקרה זה טבעי יהיה לייחס סיבתיות להוספת התמונה או כפתור הלחיצה (ששינה את שטחה). לאחר שהרצתם את הגרסאות השונות בצל, תוכלו לפרסם את המוצלחת ביותר בדף העסקי שלכם. זכרו – אף אחד לא צריך לראות את הניסויים שלכם, אלא רק את ההצלחות. אחרי הכל, נראות הדף היא חלק אינטגרלי מתדמית העסק שלכם.

צרו פוסטים אינטראקטיביים, מפתיעים, מקוריים ומניעים לפעולה

פייסבוק היא יישות מסחרית שמטרתה מקסום רווחים. כיוון שכך הם פני הדברים, הפייסבוק מצמצם את החשיפה האורגנית של הפוסטים בעמוד העסקי שלכם – עד כדי כך שפחות מ-10% נחשף באופן אורגני לחבריו. מעבר לעובדה שעליכם להשתמש במודעות ממומנות במטרה להגדיל חשיפה, עליכם לשאוף ליצירת פוסטים ויראליים. תוכלו לעודד אינטראקציה באמצעות עריכת הגרלות נושאות פרסים, שאילת שאלות, בקשה לתיוג חברים או כל רעיון יצירתי אחר העולה בראשכם.

מרגישים שהמאמר תרם לכם? זהו רק קצה המזלג. באונדה האוס דיגיטל נפנק אתכם בתוכן איכותי, קריאטיבי, אינטראקטיבי ומניע לפעולה. הוסיפו לזאת תודעת שירות גבוהה, זמינות מרבית ויחס אישי – ותקבלו תוצאות On The House. אז למה אתם מחכים? אין לכם מה להפסיד, אך יש לכם כל כך הרבה להרוויח.

רוצים לקבל הצעת מחיר לניהול דף פייסבוק? צרו קשר

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן