אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרסום בגוגל – כך תפרסמו בגוגל בצורה נכונה ואפקטיבית

גוגל נחשבת לענקית הפרסום של האינטרנט ושיטת פרסום בגוגל, היא שיטת פרסום אפקטיבית, המאפשרת לנו 2 טכניקות פרסום עיקריות שבאמצעותן ניתן להגיע לאינספור לקוחות חדשים.

למעשה ישנם עסקים שכל הלקוחות שלהם מגיעים באמצעות גוגל בלבד. לא משנה אם אתם רוצים להביא את הלקוחות הראשונים שלכם או להרים עסק קיים עם לקוחות חדשים, גוגל היא ה-מקום עבורכם. גוגל מבססת את טכניקות הפרסום שלה (הממומן והאורגני) על מנוע החיפוש שלה אשר מבוסס על ביטויי חיפוש. מיליוני אנשים בישראל נכנסים לגוגל מדי יום ומחפשים ביטויים שונים שהם בעצם פיסות המידע שהם מחפשים: החל ממרפאה קרובה לקביעת תור לרופא מומחה, דרך הזמנת פרחים למישהו הביתה, מציאת מידע לעבודה באוניברסיטה ועד למתכון לעוגה ביתית מפנקת. בכל הנוגע לביטויים הקשורים סביב העסק שלכם – אתם רוצים להופיע שם בין התוצאות הראשונות, בין אם זה בממומן ובין אם זה באורגני.

פרסום ממומן:

פרסום בגוגל באופן ממומן נחשב לטכניקה המועדפת על ידי רבים או לפחות בין 2 הטכניקות המובילות בכל האינטרנט ולא רק בגוגל, לפרסום אתר העסק. מדובר למעשה בטכניקה שאומרת "בואו תשלמו כסף, אנחנו (גוגל) נביא לכם אנשים על ידי כך שנדחוף את המודעה שלכם בראש תוצאות הדף ובאתרים רלוונטיים לתחום שלכם, גולשים יזרמו אליכם לאתר מתוך המודעה ואתם תשלמו רק על תנועה שמגיעה אליכם לאתר. אם הקמפיין מנוהל היטב ובצורה מקצועית, התנועה תהיה רלוונטית והרבה ממנה יוכלו להפוך ללקוחות שלכם.

 • אפיון ראשוני – כל קמפיין ממומן מתחיל באפיון ראשוני של העסק, השירותים והמוצרים שהוא משווק. מהי מטרת הקמפיין, כמה תקציב אפשר להשקיע ומה הצפי להכנסה.
 • תכנון מילות מפתח – בשלב השני מנהל הקמפיין יבצע חקר מילות מפתח מקצועי וימצא את הביטויים הרלוונטיים עבור העסק שלכם ומקום הפעילות שלו. מנהל הקמפיין ירכז את 10-20 הביטויים הרלוונטיים ביותר בדרך כלל ויעשה בהם שימוש לצורך הקמפיין.
 • הכנת מודעות – כעת יהיה צורך בהכנת מודעות ראשוניות. כאשר לאורך הקמפיין יהיה צורך בהכנת מודעות חדשות וביצוע מעקבים ושיפורים.
 • הפעלה, מעקב ושיפור ביצועים – מעקב אחר ביצועי הקמפיין, שינוי מודעות קיימות והכנסת חדשות לפי צורך, משחק עם התקציב ועוד.
 • שימוש בטכניקות מתקדמות – כמו רימרקטינג וטכניקות נוספות על מנת לשדרג את ביצועי הקמפיין.

  קידום אורגני בגוגל:

  קידום בגוגל SEO
  קידום בגוגל SEO

  החלק השני של גוגל הוא בעצם קידום אורגני במנוע החיפוש. בכל עמוד תוצאות בגוגל יש 10 תוצאות אורגניות ועוד כמה תוצאות ממומנות. התוצאות האורגניות מספקות לאנשים את המדד הטוב ביותר לחברה אמינה ואיכותית שתוכל לספק את השירות המבוקש ותהיה ככל הנראה תוצאה אמינה יותר ככל שהיא תתברג גבוה יותר בתוצאות. לעתים להיות בעמוד הראשון לא יספיק ותצטרכו להתברג בין 3 התוצאות הראשונות כדי ליהנות מיותר תנועה. קידום אורגני הוא הליך מסובך ומאות פרמטרים משפיעים על מיקום האתר שלכם בגוגל ולכן כדאי לתת לחברת קידום אתרים לקדם את האתר שלכם.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן