אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החשיבות של בניית אתר אינטרנט לעסק וקידומו בגוגל

כל מנהל עסק חושב בשלב כזה או אחר על בניית אתר אינטרנט שיעביר את המסר הייחודי שלו לקהל לקוחותיו. לאחר בניית האתר, השלב הבא הוא לקחת אותו קדימה ולקדם אותו בגוגל, כדי להגדיל את הכניסות האורגניות של הלקוחות הפוטנציאליים. כיצד הגולש הממוצע שמחפש את מבוקשו ברחבי הרשת ידע על קיום האתר שלכם ושל בעלי עסקים אחרים? בעיקר באמצעות כתיבת מאמרי קידום. ככל שיכתבו יותר מאמרי קידום איכותיים הבנויים בצורה נכונה, כך האתר יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל, ויותר גולשים יכנסו אליו. כל מנהל עסק חושב בשלב כזה או אחר על בניית אתר אינטרנט שיעביר את המסר הייחודי שלו לקהל לקוחותיו. לאחר בניית האתר, השלב הבא הוא לקחת אותו קדימה ולקדם אותו בגוגל, כדי להגדיל את הכניסות האורגניות של הלקוחות הפוטנציאליים. כיצד הגולש הממוצע שמחפש את מבוקשו ברחבי הרשת ידע על קיום האתר שלכם ושל בעלי עסקים אחרים? בעיקר באמצעות כתיבת מאמרי קידום. ככל שיכתבו יותר מאמרי קידום איכותיים הבנויים בצורה נכונה, כך האתר יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל, ויותר גולשים יכנסו אליו.

מציאת מילות המפתח המתאימות לקידום בגוגל

נקודת המוצא של כל בעל אתר המעוניין לקדם את העסק שלו בגוגל, היא שלכל תחום עסק יש מספר מילות מפתח הקשורות אליו. לדוגמא, אם אתה עוסק בהגברה לאירועים ואתה מעוניין לקדם את האתר שלך, סביר להניח שמילים כמו "הגברה לאירועים" או "ציוד הגברה מקצועי" , הן מילות המפתח שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יחפשו. דוגמא נוספת: אם אתה עו"ד ומעוניין לקדם את המשרד שלך למקומות הראשונים, מילות המפתח שרצוי שתעזר בהן תהיינה "משרד עורכי דין" או "עורך דין (תחום ההתמחות שלך)
לכן, כל בעל עסק, ויהיה העיסוק שלו אשר יהיה, צריך לשאוף להופיע בין התוצאות הראשונות עבור ביטויי החיפוש הרלוונטיים ביותר עבורו. כתיבת מאמרי קידום יכולה לסייע בכך, ולאפשר לאתר להתקדם בהדרגה בתוצאות החיפוש.

 

6 כללי הזהב החשובים לכתיבת מאמרי קידום שגוגל אוהב

שימוש בתוכן איכותי הוא בין המרכיבים החשובים ביותר לתהליך קידום אורגני באתר, וכל מקדם יודע שבהעדר תוכן מעניין, מסקרן ומפתיע, קשה יהיה לשמור על מיקומים גבוהים של האתר לאורך זמן.
פרט לתוכן, יש כמה כללים חשובים לכתיבת מאמרי קידום איכותיים:

כותרת ראשית למאמר- אחד הפרמטרים המועילים לדירוג האתר במנוע החיפוש, הוא כותרת ראשית לכל מאמר. על הכותרת הראשית לסכם את הרעיון המרכזי של המאמר
מבנה הכותרות המשניות- כשמאמר הקידום כתוב בצורה תקינה, לא אמורים להתרחש מקרים בהם נעבור לפתע מכותרת H2 לכותרת ברמה H4. הקפידו לרשום את המאמר בצורה מדורגת, עם רצף הגיוני של כותרות משנה.
שלבו תוכן עניינים במאמר עצמו- מאמר טוב ומקיף אמור לכלול תוכן עניינים. לתוכן העניינים תפקיד מרכזי בשיקוף המבנה של המאמר, ובהנגשתו עבור הגולש.
סקירה של תוכן העניינים בעיני הגולש, אמורה לאפשר לגולש להבין כבר מהרגע הראשון האם המאמר רלוונטי עבורו.
שלבו קישורים במאמר- תוכן טוב מוגש לגולש במנות קטנות ו"קלות לעיכול", ומאפשר הרחבה במידת הצורך. זה בדיוק התפקיד של קישורים פנימיים בטקסט. אלו יכולים לסייע לגולש לקרוא את התוכן ברציפות, ללא הצורך להעמיק יותר מדי.
ציינו את שם כותב המאמר- כיום יותר מאי פעם, גוגל שמה דגש לא רק על כתיבת מאמרי קידום מקצועיים , אלא גם להפניה לכותב המאמר עצמו. לכן, חשוב מאוד לכלול בכל מאמר את שם הכותב ואם ניתן גם קישור לעמוד שבו נמצאים פרטים נוספים עליו.
הוסיפו תמונות במקומות בהם הפסקאות ארוכות יותר- עצה זו אינה באה מאזור התוכן, אלא מאזור המבנה הכללי של המאמר. אם אתם חשים כי יש חלקים במאמר הדורשים יתר תשומת לב וריכוז, תוכלו לסייע לגולשים לקרוא אותם באמצעות שילוב תמונות רלוונטיות. התמונות יגונו את בליל האותיות על המסך ויקלו על הגולשים בצריכת התוכן

לסיכום

מבנה איכותי של מאמר, המכיל את מילות המפתח המתאימות לתחום העיסוק, יחד עם מבנה היררכי ונכון של כותרות ראשיות וכותרות משנה, קישורים ותוכן עניינים, יסייע לגולש "לבלוע" טוב יותר את התוכן שלכם באתר, ויסייע לאתר עצמו להתקדם בגוגל.

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן