בניית אתרים

בניית אתר לעסק הוא אבן היסוד בפעילות העסקית שלכם. דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים במרכז מסחרי ענק, מכל עבר ניבטות אליכם חנויות ראווה מרשימות. אתם בדרך לאחת החנויות, עם רגל אחת בפנים, וזה כבר מספיק לכם כדי לעשות אחורה פנה…

המראה שאתם פוגשים תופס אתכם לא מוכנים.

המדפים לא מאורגנים, בלגן שורר בכל פינה ואף מוכר לא נראה באופק. נכון שזה מבאס? לא הייתם רוצים להיות בעלי החנות הזו, נכון?

אתר האינטרנט שלכם הוא חלון הראווה המפתה שאתם מציגים ללקוחותיכם. נשמח ללוות אתכם כדי לעזור לכם לשדר בדיוק את המסר הנכון.

בישיבת הצוות האחרונה שלכם נפלה ההחלטה- צריך להקים אתר אינטרנט לעסק. ההחלטה החשובה הזו היא מחויבת המציאות בעידן הטכנולוגי, בו כל עסק מציג את עצמו בצורה השיווקית והמושכת ביותר וקיימת תחרות בין העסקים השונים.

אם כבר התחלתם לחשוב על כך ברצינות, בטח הפנמתם שאין קיצורי דרך. על האתר החדש להציג לגולש את המידע החשוב ביותר באופן המהיר והנעים ביותר לעין, להיות דינמי וקל לתפעול, להתאים את עצמו לצרכי נגישות ולגולשים המגיעים דרך הסמארטפון וזו רק טיפה קטנה מים גדול ורחב של פרטים קטנים וחשובים.

הרבה דרישות מאתר אחד, איך בכלל אפשר להצליח? כשעובדים עם חברה מקצועית, אי אפשר שלא.

לאיזה אתר אני זקוק?

 

יש מגוון סוגי אתרים שניתן להקים- אתר תדמיתי, חנות וירטואלית, אתר קטלוגי, מיני סייט, פורטלים ועוד ועוד. לכל אתר יש מטרות שונות, ומטבע הדברים גם אופן הבניה שלו יהיה שונה.

אתר תדמית לדוגמא, מציג את העסק בצורה ממוקדת ותמציתית. אתר תדמית מאפשר חשיפה רחבה של העסק ללקוחות פוטנציאליים על ידי הצגת בית העסק בצורה מפורטת. אתר כזה יכלול בדרך כלל דף בית שיווקי ואטרקטיבי שאמור למשוך את הלקוחות, דף אודות המספר על בית העסק ודפי שירותים המציגים את היתרונות של בית העסק על פני המתחרים. סוג נוסף של אתרים פופולריים הוא החנות הוירטואלית. חנות וירטואלית היא למעשה אתר מכירות שמאפשרת מכירת המוצרים שלכם דרך מערכת מאובטחת. החנות הוירטואלית תבצע את כל הפעילות החשובה באופן אוטומטי ותזניק את כמות המכירות שלכם. פרטנו רק חלק קטן מסוגי האתרים הקיימים, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו לגבי סוג האתר המתאים עבורכם.

פשוט לקפוץ למים

לאחר שחשבתם על סוג האתר המועדף והתייעצתם עם כל המי והמו, אנו מזמינים אתכם להתחיל בלי לחשוב יותר מדי. אומנם נכון, החיפזון הוא מן השטן, אבל באמת לא כדאי לחכות יותר מדי עם הייצוג החדש שלכם ברשת. אם מישהו יחפש בגוגל אחר השירות או המוצר שלכם ולא יהיה לכם אתר- הוא פשוט יגיע אל המתחרים, וזה פחות כדאי.

לקוחות אונדהאוס נהנים מאתר ייחודי, רספונסיבי המותאם באופן אופטימלי לגוגל. תוכן המותאם באופן אישי לסוג האתר ומטרותיו משולב באופן הרמוני באתר ומוסיף רבות למיתוג העסק. בניית אתר באופן מקצועי עם אונדהאוס מקרבת אתכם בצעדי ענק לקשר הראשוני שלכם עם הלקוח ולרושם ראשוני מצוין.

ספר לי מה דעתך..

קצת עלינו

אונדהאוס דיגיטל הינה חברת בוטיק
לשיווק דיגיטלי עם התמחות בכתיבת תוכן שיווקי.
מאחורינו עשרות אלפי פרויקטים מוצלחים, ולקוחות מרוצים
נשמח לעמוד לשירותכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי בפייסבוק

סרטון השבוע

בוא נדבר ..