תוכן לאינטרנט

איך תוכן משפיע על גוגל?

גוגל הוא הכלי המשמעותי ביותר כיום לחשיפה ללקוחות בשיטת פרסום ממוקדת. למעשה גוגל הפך להיות כלי מרכזי של חברות ובתי עסק רבים ברחבי העולם לחשיפה ללקוחות חדשים על פי מילות מפתח. כך שבעשור האחרון חשיבות המיקום בדף הראשון בגוגל במילות מפתח רלוונטיות הפך להיות השאיפה הגדולה ביותר של כל בית עסק. הדרך להגיע לדף הראשון בגוגל מתחילה בהבנה של שיטת מיון האתרים של מנוע החיפוש. הרובוט של גוגל סורק את כל האתרים וממיין אותם לפי רמת רלוונטיות האתר למילות מפתח מסוימות. כך הוא יודע באיזה סדר להציג את רשימת האתרים ללקוח המחפש לדוגמא "מטבחים". כיוון שגוגל סורק בעיקר טקסט, הדרך הקלה ביותר לגרום לו להבין שהאתר שלנו מאוד רלוונטי במילה "מטבחים" הוא לייצר הרבה תוכן לאינטרנט בתוך האתר בהקשר של מטבחים. לכן חשוב מאוד לייצר כמה שיותר תוכן לאינטרנט.

איזה סוגי תוכן קיימים?

עד לפני כמה שנים תוכן לאינטרנט הסתכם בעיקר במאמרים ותו לא. אמנם בשנים האחרונות חלה התפתחות מעניינת ביותר. ציבור הלקוחות והגולשים בכלל מחפשים צורות תוכן שונות, לדוגמא תוכן בצורת סרטונים מעניינים, אנימציות, תמונות מסקרנות, עדויות בלייב וחדשות עדכניות. כל אלה יוצרים תעשיה מרתקת של ייצור תוכן, למרות זאת המשקל של תוכן כתוב עדיין משמעותי מאוד בתהליך הקידום בגוגל.

תוכן שיווקי
כתיבה שיווקית

איפה כדאי להפיץ את התוכן?

ישנם הרבה מאוד סוגי מדיה להפצה: אתר בית העסק, פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טאבולה ועוד… התמהיל הנכון להפצה משתנה בין כל בית עסק, לפי סוג המוצר והשירות, קהל הלקוחות וגם התקציב.

למה אני לא רואה תוצאות?

עבדת קשה בקידום האתר אבל עדיין אין תוצאות? תוכן לאינטרנט חייב להיות תוכן שיניע את הלקוחות לפעולה. איך יוצרים תוכן שכזה? איך הופכים את התוכן באתר למשמעותי יותר?

חשוב להתייעץ עם מומחים לתוכן שיווקי או ליצירת תוכן וויראלי שימתג אותך כעסק ויעביר את המסר  ללקוחות בצורה הטובה ביותר. בבניית מיתוג ומכירות יש חשיבות להיקף התוכן המופץ, אך חשוב הרבה יותר הדיוק בכתיבה, העברת מסרים מהירה, חדה וברורה. הקפידו על כתיבה מדויקת, סימון יעדים ליצירת תוכן לאינטרנט וגם בנו תמהיל הפצה נכון באמצעי המדיה השונים.

אין דבר כזה יותר מידי תוכן טוב, ותמיד אפשר להפתיע עוד קצת את הלקוחות עם תוכן מסקרן מעניין ומוכר!

ספר לי מה דעתך..

קצת עלינו

אונדהאוס דיגיטל הינה חברת בוטיק
לשיווק דיגיטלי עם התמחות בכתיבת תוכן שיווקי.
מאחורינו עשרות אלפי פרויקטים מוצלחים, ולקוחות מרוצים
נשמח לעמוד לשירותכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי בפייסבוק

סרטון השבוע

בוא נדבר ..