אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפים להפקת סרטוני אנימציה בחינם

יצירת סרטוני אנימציה לעסק, היא הפקה רצינית שעלולה לגבות מהעסק לא מעט כסף: כתיבת תסריט שיווקי, סטוריבורד, אפיון, יצירת דמויות ורקעים, יצירת סאונד והנפשה והיד עוד נטויה. לא כל עסק יכול לעמוד בהוצאה זו, ובדיוק לשם כך, נוצרו תוכנות ואתרים שונים, המאפשרים לכם ליצור סרטוני אנימציה בחינם , ללא עלות או בעלות ממש מינימלית. בכתבה הנוכחית נסקור את 4 האתרים המובילים, ונבין למי מתאים השימוש באתרים הללו להפקת סרטוני אנימציה בחינם.

השוואה בין תוכנות חינמיות ותוכנות בעלות סמלית ליצירת סרטוני אנימציה

אתר פאוטון  Powtoon

אתר Powtoon הוא למעשה תוכנה פשוטה וידידותית שהיא גאווה ישראלית ליצירת סרטוני אנימציה בחינם. התוכנה מאפשרת להכין בקלות רבה סרטון מונפש ברמה בסיסית, הכולל טקסט, אפקטים ומוסיקה. הפלטפורמה אינה מתאימה לסרטונים מורכבים, אך היא בפירוש מאפשרת הפקת סרטוני אנימציה בחינם לצורך הקניית נושא, הדגמת מושג, יצירת ברכה לחג וכדומה.

יצירת אנימציה בתוכנת Powtoon פחות מתאימה לעסקים טכנולוגיים ומורכבים, אלא לעסק המעוניין לשדר מסר פשוט וקצר.
סרטוני אנימציה חינם
סרטוני אנימציה חינם

תוכנת Moovly

תוכנת Moovly היא שדרוג של תוכנת Powtoon והיא מאפשרת ליצור סרטון ברמה גבוהה יחסית באמצעות כלים יעודיים. בתוכנה מגוון אפשרויות ופיצ'רים והיא שואבת השראה מתוכנות אנימציה אמיתיות. סוגי האנימציה שהיא מאפשרת כוללת אנימצית דוד מימד, גזירי נייר ואייקונים גרפיים.
התוכנה מתאימה גם להעברת מסרים מורכבים באמצעות אנימציה, וחלק מחברות האנימציה המובילות נעזרות בה באופן קבוע. בניגוד למתחרים המבטיחים סרטון אנימציה מקצועי תוך מספר דקות, כאן זה לא המקרה.

תוכנת Moovly
תוכנת Moovly

תוכנת אנימייקר Animaker

תוכנת Animaker היא תוכנת אנימציה צבעונית וידידותית, המכילה מקבץ טמפלייטים ידידותי המוכן לסרטוני אנימציה בחינם, כדי שתוכלו להתחיל את הסרטון שלכם עם משהו ביד. התוכנה מכילה בנק איורים ודמויות עשיר יחסית , והממשק שלה נוח מאוד לעבודה. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי כל עוד לא הצטרפתם לאחת החבילות בתשלום, יכולות השימוש בתוכנה יהיו הרבה יותר מוגבלות.
התוכנה מתאימה להצגת עסקים קטנים, מסרים פשוטים הכוללים מספר מוגבל של דמויות או מוצרים חדשים.

תוכנת אנימייקר Animaker
תוכנת אנימייקר Animaker

תוכנת Vyond

תוכנת האנימציה הפופולרית ביותר, היתרון המרכזי שלה הוא בנק עשיר במיוחד עם שפע רקעים, דמויות ואנימציות, והיא כוללת שליטה מעולה באובייקטים ויזואליים (יתרון גדול יחסית לתוכנות האחרות שכמעט לא מאפשרות זאת). בנוסף, תוכנת Vyond מכילה ערכות נושא שונות המתאימות למטרות העסק שלכם (מזון, טכנולוגיה, משרד, חגים, רפואה, עסקים ועוד) ואף אפשרות ליצור דמויות משלכם עד גבול מסוים.
החסרון העיקרי בתוכנה זו הוא שכעת אין גרסה של סרטוני אנימציה בחינם,  רק 14 ימי ניסיון.

תוכנת Vyond
תוכנת Vyond

שנדבר?

כמה פרטים קטנים ואנחנו חוזרים אליך לעשות לך סדר!

תוכן עניינים

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% אם אנחנו הכתובת המדויקת עבור התוכן ללקוחות שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא התחייבות.
דילוג לתוכן