אונדהאוס תוכן לעסקים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי אנחנו ומה הסיפור שלנו

נעים מאוד להכיר 🙂 שמי שלי פאליק ואני מנהלת מהמשרד שלי שנמצא בביתי בירושלים את אונדהאוס דיגיטל, סוכנות דיגיטל בוטיק המתמחה בתוכן איכותי.
כבר מגיל 10, הייתי אחראית על 'הצד היצירתי' באירועים המשפחתיים. הייתי כותבת ברכות ויוצרת משחקים יצירתיים שעוררו הרבה מאוד התלהבות. סבא שלי ז"ל, שהיה איש עסקים ויזם מעורר השראה בעצמו, היה אומר תמיד 'זאת הקטנה עוד גדולה תהיה. שלי חייבת לעשות משהו עם היכולות האלה שלה'. ואני גדלתי עם אמונה חזקה בלב, שיצירתיות וכתיבה הם הצד החזק שלי.
את דרכי השיווקית התחלתי ככותבת תוכן אצל ידיד שנתן בי אמון, המשכתי בלימודי קופירייטינג מקצועיים, ותוך כדי המשכתי להעמיק וללמוד עוד ועוד, ובמקביל גם לדייק את הכתיבה שלי כך שתתאים למגוון סוגי עסקים.

איך נולדה אונדהאוס דיגיטל?

מעסק קטן ובוטיקי לכתיבת תוכן, הרחבתי את ידיעותיי בשלל תחומים נוספים, והחלטתי שהגיע הזמן להקים סוכנות דיגיטל משלי שתסייע לעסקים לצמוח. 
כך נולדה אונדהאוס דיגיטל, המספקת תוכן איכותי ואותנטי לכל צורך – שירותי תוכן לעסקים וארגונים, כתבות יח"צ, תוכן לרשתות חברתיות, תכנים לתסריטים ומוצרי תוכן נוספים, שמסייעים לבעלי עסקים לספר את ה'סיפור' של העסק שלהם באופן אישי ואותנטי. בנוסף, אנו מספקים לבעל העסק מגוון שירותים משלימים: הפקת סרטוני תדמית ואנימציה, בנייה ועיצוב אתרים וקידום בפייסבוק. השירותים מיועדים לבעלי עסקים מתחילים או מבוססים, שרוצים לקחת את העסק שלהם כמה צעדים קדימה, ולקבל יחס אישי יותר מסוכנות דיגיטל שתעשה הכל כדי שיהיו מרוצים.

מילה קטנה משלי, מנכ"ל אונדהאוס דיגיטל:

אני אוהבת הכל בעבודה שלי, אבל הכי – את המרחב ליצירה אישית, את העובדה שפוסט או ויזואל שיצרנו השפיע על החיים של בעל העסק ועזר לו לצמוח. קמפיין מוצלח – סייע לעוד בעל עסק להגשים את השליחות שלו בעולם. זו נשמעת קלישאה, אבל מבחינתי זה הכי נכון. 

כל פרויקט מתחיל באסטרטגיה

בניית אסטרטגיה היא אבן היסוד בכל פרויקט. יחד עם בעל העסק אנו מחדדים את המטרה ומסמנים לאן נרצה להגיע: חשיפה גדולה יותר בפייסבוק, יותר המרות באתר, ביסוס המותג וכן הלאה. כשעובדים עם תוכנית עבודה מסודרת, מצליחים לממש את כל המטרות החשובות.

יחס אישי

לכל פרויקט שאנו מקבלים, אנו מביאים את הנשמה ואת הלב. ככה זה כשאנחנו אוהבים כל אחד מהלקוחות שלנו ומתמסרים אליו עד הסוף.

מזהים את הערך המוסף

לעסק שלכם יש ערך מוסף ובידול ייחודי. כשמאחורינו ניסיון עשיר בעבודה עם עשרות בעלי עסקים, נזהה את החוזקות שלכם ונעצים אותן בתוכן.

מקום אחד לכל צרכי העסק

לא צריך לחפש נותני שירות נוספים ולהשוות מחירים. הכי נוח לעבוד עם סוכנות דיגיטל אחת, שמהווה One stop shop לכל צרכי העסק.

אתם עוד כאן?

אם המילים נגעו בכם, ואתם מעוניינים להתייעץ ולראות איך נוכל לעבוד יחד, אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות.

יש ספקות?

לא בטוחים ב-100% שאנחנו הכתובת המדויקת עבור הצרכים שלכם? מובן לחלוטין.

אני מזמינה אתכם לדבר ולהכיר קצת, ללא כל התחייבות.
דילוג לתוכן